Hakkımızda

Bizi Keşfet!

Reklamatör Medya

2007 yılından itibaren reklam tanıtım alanında öncülük yapmış olan Reklamatör Medya, 2013 yılında alt marka olmaktan çıkarak uzman kadrosu ve çözüm odaklı çalışmalarıyla, yerli ve yabancı birçok firmanın yurt içi ve yurt dışında reklam tanıtımlarını yapmış ve firmaların direk hedef kitlelerine ulaşmayı başarmıştır.

Müşterilerimizden aldığımız güçle yarınlara umutla bakarak her geçen gün firmamızı yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemekteyiz.

Neler Yapıyoruz ?

Firmamız konut içi reklamlar, outdoor tanıtımlar, duvar reklamları haricinde yeni bir reklam tanıtım mecrası olan şehirler arası otobüs ekranlarında da faaliyet göstermektedir.

Ulusal ve Uluslararası markaların yanı sıra binlerce küçük firmaların da lokasyonları içerisinde çeşitli hizmetler vererek, ekonomilerine ve büyüme stratejilerine büyük katkı sağlamaktayız.

Sizde markanıza güç katmak istiyorsanız.

Bize Katılın!

Bize Katıl

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

Uygun Fiyatlara Kaliteli Hizmet alarak firmanızı bir adım öne taşıyabilirsiniz.

image-1

Sizleri bekliyoruz

Yaptığımız işi her gün biraz daha seviyoruz çünkü inandığımız markalar ile çalışıyoruz. İşin sırrı; başarılı işler ve uzun yıllar sürdürülen kalıcı müşteri ilişkileri.

iletişim

İş Ortaklarımız

Gelecek değeri yaratmak isteyen kurumların iş ortağıyız.

image-1

Türkiye’nin her noktasına danışmanlık ve reklam hizmeti vermekteyiz.